Zdravotní pojištovny

Zprávy ze zdravotních pojištoven

Výběr článků ze zdravotní tématikou

Napsal admin • Říj 9th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Vybraly jsme pro vás zajímavé články ze zdravotní tématikou.

Časopisy o zdraví, weby o zdraví

Téma zdraví je pro lidi hodně důležité. Existuje proto hodně časopisů, které se zabývají tématikou zdraví. Stejně tomu je to na internetu, kde existuje spousta webových časopisů s tématikou zdraví a nemoci. Dnes jsme pro vás vybraly seznam zajímavých článků za minulý týden.

Tenisový loket

Zaujal nás článek s názvem tenisový loket léčba, je tam rozebírána léčba tenisového lokte. Tenisový loket není problém pouze tenistů a golfistů, ale také dalších lidí, kteří nadměrně zatěžují svůj loket při různých pohybech. Výsledkem je pak právě tenisový loket. A to pak chce nechat loktu trošku klidu.

Příušnice u dospělých

Zajímavý je také článek příušnice u dospělých, který pojednává o příušnicích. Je to onemocnění, které se nemusí objevit pouze v dětském věku, ale také v dospělém věku. U mužů při špatné léčbě hrozí neplodnost. Mezi příznaky patří bolest za ušima, dělají se boule za ušima.

Onemocnění Růže

Když šlápneme na rezavý hřebík či jiný kovový předmět, tak nám hrozí nemoc růže. Důležitá je včasná léčba, jinak hrozí otrava krve (sepse). Takže je důležité vždy co nejdříve zajít k lékaři. A rozhodně na nic nečkat.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.