Zdravotní pojištovny

Zprávy ze zdravotních pojištoven

Projevy menopauzy a jak na menopauzu

Napsal admin • Led 23rd, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Menopauza se týká každé ženy. Ale samotný průběh menoupazy je u každé ženy trošku jiné. Některé ženy o ní nebudou téměř vědět a některé si menopauzu doslova protrpí.

Kdy se objevuje menoopauza

Menoupauza se objevuje u žen po 40 roku věku. Čím lepší je fyzická kondice ženy a celkové zdraví ženy, tím lepší je pak průběh menoupazy. Nejhorší menopauzu mají ženy s nízikou tělesnou kondici. Jako prevenci před špatnou menopauzou, tak můžeme doporučit zdravý životní styl. Dostatek tělesného pohybu a kvalitní stravování.

Jak poznám menopauzu ?

Jednotlivé příznaky a projevy jsme již vypisovaly v článku menopauza a její příznaky, proto je zde nebudeme zbytečně vypisovat znovu. Časté jsou však návaly horka a pocení. Kdy se najednou navalí obrovské teplo a proto pak dochází u žen i k pocení. Intenzita je různé, podle průběhu menopauzy.

Někdy se objevuje i zácpa

U žen se během menopauzy často objevuje zácpa a celkově mají ženy větší problémy s vyprazdňováním. Určitě však není dobré dlouhodobě používat projímadlo. Přijde více tělesného pohybu a do stravy se musí zařadit více vlákniny. Prostě se musí jíst více zeleniny. V článku zácpa babské rady popisujeme jednotlivé babské rady, které fungují na zácpu. Například sušené švestky.

Další zdravotní problémy

Takové brnění rukou může mít různé příčiny. A podle samotné příčiny se pak bude lišit i samotné řešení toho zdravotního problému. Ale vždy je brnění rukou nepříjemné i když by nebylo nijak moc silné.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku