Zdravotní pojištovny

Zprávy ze zdravotních pojištoven

Nezávislý audit potvrdil vysokou kvalitu služeb ZP MV ČR

Napsal admin • Úno 25th, 2011 • Rubrika: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (ZP MV ČR) potvrdila, že i nadále poskytuje vysokou kvalitu služeb, díky níž získala před dvěma lety prestižní ocenění – Certifikát jakosti ISO 9001.
Dokázala to tím, že v úterý 9. června úspěšně absolvovala kontrolní audit jakosti. „I nadále je náš systém jakosti udržován a rozvíjen tak, aby naši pojištěnci byli spokojeni a byly jim poskytovány služby v maximální možné míře,“ zhodnotil výsledek kontroly generální ředitel ZP MV ČR Jaromír Gajdáček.
ZP MV ČR se řídí třemi významnými zásadami: poskytovat kvalitní péči, podporovat zdravý životní styl
a komunikovat vstřícně a otevřeně.
Ocenění je o to významnější, že certifikát jakosti vlastní v současnosti pouze čtyři zdravotní pojišťovny z celkem jedenácti působících v České republice.
Certifikát se vystavuje na tři roky. V průběhu tohoto období je každoročně prováděn kontrolní audit s tím, že po třech letech se musí uskutečnit zcela nový certifikační audit.
Tento systém nenechá organizaci v klidu, naopak, nutí ji k neustálému úsilí o stálé zlepšování svých služeb. Poslední ukázkou takového rozvoje v ZP MV ČR je například zavedení možnosti pro klienty pojistit se na cesty
z pohodlí svého domova prostřednictvím online připojení na webové stránky
www.zpmvcr.cz.


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.