Zdravotní pojištovny

Zprávy ze zdravotních pojištoven

Nemoc Dna jídelníček

Napsal admin • Kvě 26th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Při onemocnění Dna je velmi důležité změnit svůj jídelníček. Musí se zejména vyřadit potraviny s vysokým obsahem purinů v potravině.

Onemocnění Dna

Nemoc Dna je velmi nepříjemná nemoc. Měly by jste hlavně pochopit, že při této nemoci musíte hlavně změnit váš životní styl. Zejména upravit svoje stravování a přidat nějaký ten tělesný pohyb. Měly by jste také dostat vaši tělesnou váhu do ideálních hodnot. Pokud neupravíte stravu, tak se vaše problémy budou dále zhoršovat a budou se objevovat další zdravotní problémy.

Dna správná dieta

Je třeba hlavně vyřadit puriny v potravě. Musíte tedy přestat jíst maso, vnitřnost, česnek a další potraviny. Více o dietě při onemocnění dnou najdete v samostaném článku dieta při dně. Máte tam i určitou ukázku jak může vypadat váš každodenní jídelníček.

Jezte více zásadotvorných potravin

Stále více lidí má problémy s překyseleným organismem. Je to hlavně tím, že jíme stále více kyselinotvorných potravin a stále méně zásadotvorných potravin. Mezi zásadotvorné potraviny patří zejména syrová strava. A je to zejména zelenina a ovoce. V článku překyselený organismus co s tím se dozvíte jak efektivně a účinně bojovat s překyseleným organismem.

Zásady zdravé stravy

Zásady zdravé stravy jsou docela jednoduché. Měly by jste omezit jednoduché cukry. Dále by jste měly omezit nekvalitní potraviny. Omezte fast food, pojídání různých polotovarů. Prostě jezte potraviny né odpadky. V článku zdravá strava jídelníček je popsán jídelníček při zdravé stravě. Můžete tak získat základní inspirace, jak by mohl vypadat váš jídelníček.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku