Zdravotní pojištovny

Zprávy ze zdravotních pojištoven

Mast na svědění konečníku

Napsal admin • Lis 6th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Mast na svědění konečníku nám může pomoci při svědění konečníku. Za svěděním konečníku však mohou stát různé přčíiny.

Mastička na svědění konečníku

Pokud se jedná o kvasinky na konečníku, tak pomůže antimykotická mast. Kvasinky budou zničeny a poté ustane i svědění konečníku. Kvasinky trápí zejména lidi s oslabenou imunitou, nebo lidi, kteří braly hodně dlouho antibiotika. Jejich střevní mikroflóra je pak velmi oslabená. Ale za svěděním konečníku mohou stát i další možné příčiny.

Přehnané hygiena po velké

Někdy může za svědění konečníku přehnaná hygiena. Což se pak může projevit právě svěděním konečníku. Někdy je lepší na opláchnutí používa bidet. Konečníku však škodí i nedostatečná hygiena, to se pak může také objevit svědivost konečníku.

Roupy

U dětí někdy mohou za svědění konečníku roupy. Roupy se objevují zejména v kolektivech ve školce. Je třeba navštívit lékaře, který nám předepíše léky na roupy. Pak ustane i nepříjemné svědění konečníku.

Hemeroidy

Pocit svědění se může objevit také při hemeroidech. Někdy se využívá také výraz hemoroidy nebo také zlatá žíla. Hemeroidy mají zejména lidé, kteří trpí chronickou zácpou. Protože pak je větší tlak na žíly v oblasti žíly. Konkrétně na pleteň žil. V těžších případech se může objevovat i krvácení z konečníku a krev ve stolici.


Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.