Zdravotní pojištovny

Zprávy ze zdravotních pojištoven

Jak zdravě hubnout tuk

Napsal admin • Led 4th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Spousta žen si dala na nový rok, že zhubnou přebytečný tuk na svém těle. V článku se dozvíte jak by jste měly správně postupovat při správném zdravém hubnutí přebytečného tuku.

Úprava stravy + přidání pohybu

Zdravé hubnutí není v žádném případě nějaké krátkodobá dieta. Je třeba trvale změnit své životní návyky. Měly by jste změnit jak vaši stravu, tak přidat nějaký ten pohyb. Ve stravě je třeba jíst pravidelně a zařazovat kvalitní a zdravé potraviny. Měly by jste se vyhýbat jednoduchým cukrům a bílé mouce. Bílá mouka je hlavně v obyčejném bílém pečivu, ale také v mnoho dalších potravinách. Měly by jste se také začít hýbat. Ideální je aerobní pohyb. Což může být třeba běh nebo jízda na kole. Dobré je aerboní pohyb doplnit také cviky na hubnutí. Cviky zpevní vaši postavu a budete poté vypadat o něco lépe.

Hubnutí po celém těle

Spousta žen si stále myslí, že může docházet k izolovanému hubnutí břicha. To však není možné, naše tělo takto prostě nepracuje. Musíte zhubnout celkově na celém těle a pak začne hubnout i vaše břicho. Některým ženám se tuk usazuje na břichu a proto chtějí zhazovat tuk hlavně na svém břichu. Při hubnutí břicha je dobré do svých aktivit zařadit i nějaké ty cviky na břicho na posílení vašich břišních svalů. Existuje spousta cviků na břicho.

Chození do fitka

Vaši změnu postavy podpoří i pravidelné návštěvy fitka. Doporučuji alespoň 3x týdně minimálně po jedné hodině. Do tréninku zařaďte jak cviky na břicho, tak cviky na zadek a také cviky na vaše záda. Můžete tak předejít zbytečným bolestem zad. Spoustu lidí bolí záda jen proto, že mají prostě ochablé břišní svalstvo.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.