Zdravotní pojištovny

Zprávy ze zdravotních pojištoven

Jak začít posilovat doma ?

Napsal admin • Led 21st, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Nechce se vám chodit do komerční posilovny a raději by jste cvičily doma? Dnes už to není žádný probém a můžete kvalitní posilovat i v domácích podmínkách.

Posilování doma je trend

Z posilování v domácích podmínkách se stává větší trend. Stále více lidí cvičí raději doma, než by musely chodit někam do posilovny. Chození do posilovny zabere hodně času a ještě musíte vždy čekat, až se uvolní jednotlivé stojany na jednotlivé stojany. Doma si můžete také cvičit když chcete vy. Proto je posilování a cvičení doma stále více oblíbené a stále více lidí si cvičí doma pro radost.

Zapojte hluboký stabilizační systém

Pokud chcete předejít bolestem zad, tak je dobré do svého tréninku zařadit i cviky, které zapojí hluboký stabilizační systém. Ten při normálních cvičeních vůbec nezapojujeme, můžeme ho zapojit ale například při cvičení na míči nebo při cvičení Pilates. Většinou je to cvičení, které se odehrává na nějakých nestabilních podložkách a díky tomu se právě aktivuje hluboký stabilizační systém.

Bolí mě krční páteř

Stále více lidí bolí po příchodu z práce krční práce. Je to hlavně díky tomu, že celé dny pracují na PC a naše krční páteř, tím strašně trpí. Měly by jste jako kompenzaci dlouhého sezení u PC, provádět jednotlivé cviky na krční páteř. Působí hlavně jako prevence před dalším bolestmi. Krční páteř také často bolí z průvanu, dejte si tedy pozor i na průvan.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.