Zdravotní pojištovny

Zprávy ze zdravotních pojištoven

Časté ženské zdravotní potíže

Napsal admin • Led 28th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Zaměříme se na různé zdravotní potíže, které často trápí ženy. Ať už to je pálení žáhy, lupy ve vlasech nebo bolest v podbříšku.

Pádání vlasů po menopauze

Po tzv. přechodu dochází u žen někdy k padání vlasů. Často to je pouze přechodné a po skončení menopauzy vlasy zase dorostou. Ale pro ženu je vždy velmi nepříjemné, když vidí jak jí ubývají vlasy a má vlasy stále více řídké a jemné. Pro ženu je to určitě o hodně horší než třeba padání vlasů u muže.

Pálicí žáha

Pálení žáhy pociťujeme z toho důvodu, že se žaludku vrací žaludeční štáva, která je kyselá a to způsobuje silné pálení žáhy. V článku pálení žáhy příčiny jsme rozebíraly možné příčiny, které mohou zato, že se objevuje pálení žáhy. Dozvíte se také, jak musí vypadat účinná pomoc na pálení žáhy.

Padajicí lupy z vlasů

Lupy ve vlasech jsou vždy velmi nepříjemné. V některých případech pomohou různé šampóny na lupy. Ale to je většinou pouze krátkodobé řešení. Za lupy často mohou kvasiny, které jsou přemnožené. Na lupy také pomáhá přechod na lepší životní styl. Kdy začneme jíst více kvalitní stravu a začneme se více hýbat. Pro začátek vám postačí rychlá chůze.

Bolest v podbřišku

U žen se bolest v podbřišku objevuje hlavně ve spojitosti s menstruací. Někdy se však může také jednat o zánět močových cest. Bolesti není dobré podceňovat a raději se běžte poradit za svým obvodním lékařem. Který určí příčinu bolesti a nařídí případnou léčbu tohoto zdravotního problému.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku